Objavljeno: 30.10.2022.

U organizaciji Nacionalne memorijalne bolnice “dr. Juraj Njavro” Vukovar, Alumni VEVU udruge i Lions kluba Vukovar održan je još jedan stručni skup iz područja fizioterapije kojim je nastavljena serija skupova u kojima se kao suorganizator pojavljuje Alumni VEVU udruga. Skup je održan 28. listopada 2022. godine s početkom u 17 sati u hibridnom obliku (uživo i online), bodovan je od strane Hrvatske komore fizioterapeuta (HKF), a predavačice su bile nastavnice našeg Veleučilišta s Odjela za zdravstvene studije.

Predavanja na teme iz fizioterapije održale su:

  • Tea Pačarić, dipl. physioth., pred. na temu „Primjena dinamičke neuromuskularne stabilizacije kod djece“
  • Mateja Znika, mag., physioth., v. pred. i Vesna Brumnić, dipl., physioth., v. pred. na temu “Pristup transferima prema razinama pokretljivosti”

Na skupu je sudjelovalo 100-tinjak sudionika koji su nakon predavanja imali mogućnost postavljati pitanja i sudjelovati u raspravi.

 

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.