Raspored Studomat Nastavnici Kalendar Natječaji Mapa weba WebmailPrijava
  Početna   O Veleučilištu  Nastava  Događanja  Aktivnosti  Studenti  KvalitetaErasmus+  Dodatne povezniceUpisi
STUDENT KUP 2009
Studenti iz cijele Slavonije i Baranje i ove su godine okupirali Srednjoškolsko igralište u Osijeku. Budući akademski građani iz Osijeka, Požege, Virovitice, Slavonskog Broda i Vukovara odmjerili su snage u malom nogometu i odbojci na pijesku. Na malonogometnom turniru koji se igrao po kup sustavu sudjelovalo je 19 ekipa i u takvoj konkurenciji naša ekipa osvojila je drugo mjesto u vrlo dramatičnom finalu. Do finala ekipa Veleučilišta Lavoslav Ružička u Vukovaru redom je pobjeđivala Visoku školu za menadžment i turizam u Virovitici rezultatom 3:2,potom Strojarski fakultet iz Osijeka 2:2(6:5),u polufinalu Građevinski fakultet iz Osijeka 4:1,te poraz u finalu od Poljoprivrednog fakulteta iz Osijeka 3:5. Ekipa Veleučilišta nastupila je u sljedećem sastavu: Gabrijel Hmura, Vanja Džankić, Marinko Grgić, Damjan Zdravković, Marko Krmpotić, Dino Kvesić, Antonio Periša, Drago Sesar, Goran Šekuljica, Denis Krstanović(cap),Dejan Ljikar, Dario Šalek. U odbojci na pijesku naši dečki izgubili su u prvom kolu od ekipe Medicinskog fakulteta iz Osijeka rezultatom 25:23 i to praktički nakon već dobivenog meča i vodstva od 20:13.Pad koncentracije i gubitak snage bio je tome uzrok s obzirom da su naši dečki dan ranije učestvovali na natjecanjima u organizaciji studentskog zbora koja su završila do dugo u noć… Muški tim je nastupio u sastavu: Filip Jakubiv,Toni Žulj, Stefan Bošković. Nažalost zbog otkazivanja dvije igračice dan prije turnira otkazali smo učešće u ženskom turniru odbojke na pijesku. Voditelj ekipa na natjecanju bio je profesor Dražen Pejić dok je tehničku potporu pružio profesor Marko Zeljković.
Objavio: admin | 04.06.2009.