Raspored Studomat Nastavnici Kalendar Natječaji Mapa weba WebmailPrijava
  Početna   O Veleučilištu  Nastava  Događanja  Aktivnosti  Studenti  KvalitetaErasmus+  Dodatne povezniceUpisi
Veleučilište „Lavoslav Ružička“ u Vukovaru pobjednik u futsalu
Vukovarski veleučilišni sportski savez bio je domaćin trećeg, posljednjeg kvalifikacijskog turnira za popunu Unisport Futsal lige 2014./2015. koji je održan 17.03.2015. u Sportskoj dvorani Borovo.

Na turniru su nastupile ekipe: Sveučilišta „Josipa Jurja Strossmayera“ iz Osijeka, Veleučilišta iz Slavonskog Broda i Veleučilišta „Lavoslav Ružička“ u Vukovaru kao domaćina.

U prvoj utakmici dana, ždrijeb je donio dvoboj Osječana i Vukovaraca. Osječani su poveli golom Luke Zovka 1:0 u 9 min., dok su golovima Dinka Šubarića i Filipa Šimunovića Vukovarci do poluvremena preokrenuli na 1:2. U drugom poluvremenu bila su još dva zgoditka, na 3:1 povisuje Kristijan Mavrović, a pogodak Mislava Včelika za 3:2  tri minute do kraja bilo je sve što su Osječani napravili do kraja susreta.

Sljedeći dvoboj Vukovaraca sa slavonskobrodskim Veleučilištem ponudio je dvoboj u kojem su studenti Veleučilišta „Lavoslav Ružička“ u Vukovaru tražili pobjedu za prvo i jedino mjesto koje je vodilo ka završnici lige. Unatoč ranom vodstvu Brođana, koje je  trajalo malo više od minute vukovarski studenti ipak okreću rezultat i pobjeđuju 2:1 golovima Karla Majtanića i Kristijana Mavrovića. U trećoj, posljednjoj utakmici Osječani gube protiv Slavonskog Broda rezultatom 3:2 unatoč činjenici što su imali vodstvo od 2:0 na poluvremenu.

Završni poredak:

1. Veleučilište „Lavoslav Ružička“ u Vukovaru 6 bodova

2. Veleučilište u Slavonskom  Brodu 3 boda

3. Sveučilište J.J.Strossmayera u Osijeku 0 bodova

Ekipa Veleučilišta „Lavoslav Ružička“  u Vukovaru sudjelovat će u UniSport Futsal Ligi u kojoj će još sudjelovati sedam najboljih studentskih ekipa u Republici Hrvatskoj: