Raspored Studomat Nastavnici Kalendar Natječaji Mapa weba WebmailPrijava
  Početna   O Veleučilištu  Nastava  Događanja  Aktivnosti  Studenti  KvalitetaErasmus+  Dodatne povezniceUpisi
Upravni studij
  • Aktualni raspored Rasporedi nastave i ispita..
    X
    Rasporedi nastave i ispita
    Nadolazeći tjedan redoviti / izvanredni
    Ivan Belaj
    U101 Uvod u pravo 3 0 1
    Josip Vrbošić
    U102 Povijest uprave 2 0 0
    Željka Borzan
    U103 Politička ekonomija 2 0 0
    Željka Vajda Halak
    U104 Osnove ustavnog prava 4 1 1
    Dubravka Papa
    U105 Njemački jezik I 1 1 0
    Karmen Knežević
    U105 Engleski jezik I 1 1 0
    Dražen Pejić
    U106 Tjelesna i zdravstvena kultura I 0 2 0
  • Aktualni raspored Rasporedi nastave i ispita..
    X
    Rasporedi nastave i ispita
    UP-RED-IGOD-10.-14.6. | PDF | 07.06.2019.
    UP-IZVANREDNI-1GOD | PDF | 07.06.2019.
    Nadolazeći tjedan redoviti / izvanredni
    Barbara Pisker
    U201 Osnove sociologije 2 1 0
    Antun Marinac
    U202 Osnove uprave 3 0 1
    Danijela Romić
    U203 Upravno pravo - opći dio 4 0 1
    Miljenko Šmit
    U204 Informatika javne uprave sa statistikom 2 2 0
    Željka Vajda Halak
    U205 Hrvatska javna uprava i Europska unija 2 1 0
    Karmen Knežević
    U206 Engleski jezik II 1 1 0
    Dubravka Papa
    U206 Njemački jezik II 1 1 0
    Dražen Pejić
    U207 Tjelesna i zdravstvena kultura II 0 2 0
    Ivan Belaj
    U208 Stručna praksa I 0 3 0
  • Aktualni raspored Rasporedi nastave i ispita..
    X
    Rasporedi nastave i ispita
    Nadolazeći tjedan redoviti / izvanredni
    Ivana Topić
    U301 Financiranje javnih potreba 2 1 1
    Mirko Smoljić
    U302 Upravno postupovno pravo 4 0 1
    Mirko Smoljić
    U303 Osnove kaznenog i kaznenog procesnog prava 2 0 1
    Danijela Romić
    U304 Ustrojstvo i djelovanje javnog sektora 2 2 0
    Željka Borzan
    U305 Ekonomska politika 2 0 0
    Dubravka Papa
    U306 Njemački jezik III 1 1 0
    Karmen Knežević
    U306 Engleski jezik III 1 1 0
    Dražen Pejić
    U307 Tjelesna i zdravstvena kultura III 0 2 0
  • Aktualni raspored Rasporedi nastave i ispita..
    X
    Rasporedi nastave i ispita
    UP-IZVANREDNI-2GOD | PDF | 07.06.2019.
    Nadolazeći tjedan redoviti / izvanredni
    Danijela Romić
    U401 Organizacija i metode rada u upravi 2 1 1
    Ivan Belaj
    U402 Osnove građanskog prava 4 1 0
    Ivan Belaj
    U403 Statusno pravo građana 1 1 0
    Nives Gažo
    U404 Lokalna samouprava 2 1 1
    Dubravka Papa
    U405 Njemački jezik IV 1 1 0
    Karmen Knežević
    U405 Engleski jezik IV 1 1 0
    Dražen Pejić
    U406 Tjelesna i zdravstvena kultura IV 0 2 0
    Željka Vajda Halak
    U407 Stručna praksa II 0 3 0
  • Aktualni raspored Rasporedi nastave i ispita..
    X
    Rasporedi nastave i ispita
    Nadolazeći tjedan redoviti / izvanredni
    Sanja Gongeta
    U501 Osnove trgovačkog prava 3 0 1
    Željka Vajda Halak
    U502 Nomotehnika 3 0 0
    Željko Sudarić
    U503 Ekonomika javne uprave 3 0 1
    Jasna Kolar
    U504 Javna nabava 2 1 0
    Sanja Gongeta
    U505 Pravo okoliša 2 0 1
    Miljenko Šmit
    U512 Elektronska uprava (izborni) 1 1 0
    Mirko Smoljić
    U513 Vojno i policijsko upravno pravo (izborni) 2 0 0
  • Aktualni raspored Rasporedi nastave i ispita..
    X
    Rasporedi nastave i ispita
    UP-IZVANREDNI-3GOD | PDF | 07.06.2019.
    Nadolazeći tjedan redoviti / izvanredni
    Ivana Topić
    U601 Osnove radnog i socijalnog prava 2 0 1
    Senka Zavišić
    U602 Arhivistika 1 1 0
    Ivana Topić
    U603 Porezni postupak i institucije 2 1 1
    Jasna Kolar
    U604 Uredsko poslovanje 1 2 0
    Josip Vrbošić
    U605 Etika u poslovanju i upravljanju 2 0 0
    Željko Sudarić
    U611 Poduzetničko upravljanje (izborni) 2 0 0
    Sanja Gongeta
    U612 Financiranje komunalnog gospodarenja (izborni) 2 0 0
    Miljenko Šmit
    U613 Projektni menadžment (izborni) 1 1
    U620 Završni rad