> Naslovnica O VeleučilištuNastavaDogađanjaAktivnostiStudentiKvalitetaErasmus+Dodatne povezniceUpisi
Državno sveučilišno studentsko prvenstvo - Vinkovci 2010
Od 3. – 5.06.2010. godine u Vinkovcima je održano Državno sveučilišno studentsko prvenstvo Republike Hrvatske. Na prvenstvu je sudjelovalo oko 500-tinjak studenata iz Zagreba, Osijeka, Rijeke, Splita, Karlovca, Zadra, Dubrovnika, Pule i Vukovara. Nakon ceremonije otvorenja koja je održana u Sportskom centru Lenije održana su natjecanja u malom nogometu, košarci, rukometu, stolnom tenisu, tenisu i šahu koja su protekla u fer, sportskoj i akademskoj atmosferi. Naši studenti nastupili su u šahu, stolnom tenisu i tenisu. Nažalost, zbog objektivnih razloga (kiša),otkazan je turnir u odbojci na pijesku na kojem je trebala nastupiti muška i ženska ekipa Veleučilišta. Ovim putem posebno bi pohvalili stolno tenisače: Tomislava Klaića, Milana Kosanovića i Mislava Marasa koji su u konkurenciji 8 ekipa osvojili treće mjesto i brončanu medalju. Šahisti Jaroslav Škritek, Ozren Jakišić i Dino Ivić osvojili su 5 mjesto, Tenisači :Jonatan Kubena, Dino Hribar, Marinko Grgić osvojili 6 mjesto. Zahvaljujemo se svim studentima na sudjelovanju u nadi da će dogodine ostvariti još bolje rezultate! Voditelji ekipa bili su profesor Dražen Pejić te kolege Luka Kraljević i Josip Šubarić.
Objavio: admin | 11.06.2010.